תיקון מרזבים ספיידר עבודות גובה

אנשים רבים הסובלים מרטיבות בגג או בקירות חושבים שיש להם בעיה שדורשת איטום גגות, אבל במקרים רבים מאוד הבעיה היא בכלל במרזבים.
חשוב לבצע תיקון מרזבים בכל מבנה, לא משנה אם מדובר בבית פרטי וקטן, בית משותף או בניין דירות גדול.
ככל שעובר הזמן המרזבים נהרסים ונסתמים.

ישנן מספר סיבות שבגללן מרזב יכול לההרס ולדרוש תיקון

* סתימה שנגרמה עקב אדמה שהפכה לבוץ.
* לכלוך רב.
* עלים או אפילו חפצים שאנשים השליכו ללא תשומת לב.
קיימים גם מקרים של נזק אשר לא קשורים כלל לסתימה, לדוגמא עיקום או אפילו שבר במרזב.
כדי למנוע נזילות, נזקים ושבירות יש צורך לתקן את המרזבים ולהביא אותם למצב חדש ותקין.
לפעמים יכול לקרות שחיבור המרזב נהרס ויש צורך לחבר אותם בחזרה כדי למנוע שחרור, או אפילו נפילה במקרים קיצוניים וכדאי למנוע כמובן נזילות והצפות של מים.

חשובה תחזוקה שנתית

חשוב מאוד להקפיד על תיקון מרזבים שנתי, אם תשמרו על המרזבים בביתכם ברמה תקינה, הם יאפשרו ניקוז תקין וטוב של המים אשר מגיעים מהגג.
במקרים רבים מרזבים תקולים יכולים ליצור הצפות וחוסר נעימות בחודשי החורף, שמירה ותחזוקה על המרזבים תמנע בעיה זו ותצמצם פגיעה ונזילה של מים דרך הגג.

3456

כמובן שבכדי למנוע חדירת מים לגג צריך לבצע גם איטום גגות, אבל מרזבים תקינים בהחלט יעזרו לעבודה.
במקרים של בניין גבוה עבודת התיקון של תיקון מרזבים תעשה בדרך שנקראת עבודות בגובה, מקרים בהם הפועלים מבצעים את התיקון בגובה רב.
העבודה יכולה להיות על הגג, אך לפעמים נדרשת עבודה של סנפלינג אשר מייעלת את עבודת הפועלים ועוזרת להם להגיע למקומות בעיתיים כדי לתקן את חלקי המרזבים הבעייתיים.

בכדי למנוע הוצאות ונזקים מיותרים לגג וקירות הבניין, הדרך הנכונה ביותר לטפל במרזבים היא לבדוק אותם פעם בשנה לפני תחילת החורף, בצורה זו התיקונים יהיו זולים ויעילים יותר, ותוכלו לישון "בראש שקט" שהמרזבים של ביתכם תקינים ולא תצטרכו לעשות תיקון יקר ומקיף להחלפתם.

מטרת המרזבים

למרזבים יש מטרה מאוד ברורה – להעביר את המים למקום "בטוח" בצורה כזאת שלא יצטברו בגג ויצרו נזקים, ובנוסף שלא יצרו הצפות סביב הבניין ונזקים לתשתית וליסודות.
מרזבים תקינים יעזרו לשמור על שלמות המבנה, יובש ומניעת נזקים.

כמו בתחומים נוספים רבים, גם כשמדובר בתחום תיקון מרזבים אנשים רבים מנסים לחסוך עלויות ולנקות או לתקן אותם בעצמם.
חשוב שתדעו כי לבצע כל סוג של עבודה על גג בניין, בעיקר אם מדובר בבניין גבוהה, היא מסוכנת מאוד!
אולי תחסכו כמה שקלים, אבל אתם מסתכנים בפציעות חמורות.
כדי לבצע את העבודה על הצד הבטוח והטוב ביותר יש להיוועץ בחברה מקצועית אשר מתמצאת בתחום תיקון מרזבים עבודות בסנפלינג ובעלת ניסיון בתחום.

לפרטים נוספים חייגו – 052-691-2636 אודי

תיקון מזרבים – תגיות חיפוש: תיקון מרזבים בגובה | תיקון מרזבים שבורים | תיקון מרזב נוזל | תיקון מרזב לאחר תמ"א | תיקון מרזב ללא פיגומים | תיקון מרזב חלוד | תיקון מרזבים עקב סדק | איטום מרזב מפלסטיק | תיקון מרזבים מאלומיניום | מרזב נחושת | התקנת מרזבים מפח מגולוון.