הרחקת יונים

חברת ספיידר מבצעת כבר 13 שנה הרחקת יונים, ציפורים, דררות ,מניות וכל סוגי העופות.

הרחקת היונים מתבצעת במגוון פתרונות ללא הרג / התעללות בבעלי חיים.

הרחקת יונים ללא הרג או פגע

בעת סילוק בעלי הכנף אנו בודקים את הקן.
לעיתים קרובות גם אם נתקרב לקן הורי הגוזלים עלולים לא לחזור לכן נדרש לבצע את כל הבדיקות לפני ביצוע ההרחקה.
חשוב לציין שבדרך כלל באם נמצא גוזלים נבצע עצירת עבודה לתקופה של עד שלושה שבועות ונחזור לסיים את העבודה לאחר שהגוזלים יעופו , אנו מאמינים שלכל בעל חיים יש את הזכות לחיות ולנו כמרחיקים יש את הזכות לעשות זאת בדרך נכונה וללא כל נזק לבעלי חיים גם אם הדבר גורם לעיקוב / הפסד כלשהו, הסיפוק שלא ביצענו הרחקה שעלולה לגרום למוות שווה הכל.


למה צריך לשמור על סביבת הבית ללא יונים?

  • מחלות וזיהומים

יונים עלולות להעביר כינים ומחלות כגון הכלמידיה.
במידה ויש גוזלים בקן- כדאי לחכות שהם יתעופפו ואז להסיר את הקן.

  • לשלשת ( צואת יונים ) – יונים אוהבות למצא מקומות מסתור על מנת להגן על הגוזלים , בדרך כלל הם יאמצו כבית את מסתור הכביסה שברשותינו או ימצאו פינה חמה במרפסת.
    מלבד המחלות שהן עלולות להעביר, הן עושות את צרכיהם וגורמות לסתימות בצנרות ניקוז, גורמות לריח רע ואם לא מנקים בזמן הלשלשת מתקשה ונדבקת ומאוד קשה לפנותה.

 

העבודות מתבצעות על ידי מתקינים מורשים מטעם משרד העבודה ועומדים בכל התקנים הנדרשים

 

ישנן כמה דרכים להרחיק יונים, כל מקרה לגופו , להלן כמה מהפתרונות הנדרשים:

  • רשתות להרחקת יונים

רשתות להרחקת יונים נותנות מענה כשמדובר בחלל עמוק כגון מסתורי כביסה או חצרות מוסתרים ונדרש להגן על החלל מפני כניסת עופות לא רצויים.
התקנת הרשת מתבצעת בעזרת מסגרת כבל פלדה על פי מידה נדרשת, חובקנים ומהדקים ורשת להרחקה מסוגים שונים כגון ניילון ,פוליאתילן עמיד בכל תנאי מזג האויר.
הרשת אינה סופגת מים או נרקבת, עמידה לקרני UV ועמידה לעשרות שנים.
הרשת מגיעה במספר גוונים לבחירת מזמין העבודה ( שקוף / לבן / קרם / אפור )

  • דוקרנים

הציפורים בדרך כלל יעמדו על סף הגג / גגון / גדרות או מעקה תיחום , הסיבה היא על מנת לתצפת על הגוזלים / חיפוש אוכל / זיהוי סכנות ועוד.
הדרך הטובה ביותר להרחקה מאזורים אלו היא בהדבקת דוקרנים מסוג נירוסטה לאורך המיקום הנדרש ( מומלץ להדביק בחומר נירוסטה עם בסיס נירוסטה השומר על החומר לצמיתות ואינו מתבלא )  

האם אפשר לבצע לבד עבודות להרחקת יונים?

במידה ומדובר בהצמדת דוקרנים ויש גישה נוחה ,אפשר לרכוש את הדוקרנים בכל חנות לחומרי בניין.
קונים חומר הצמדה מכל סוג שהוא ומדביקים בפשטות – מומלץ להשתמש בככפות אלסטיות על מנת להמנע מהדבקות החומר לידיים, במקרה של עבודה בגובה העולה על 2.5 מ' עדיף להזמין מתקין מוסמך ולא להתסכן בנפליה מיותרת, הצמדת דוקרנים ובכלל עבודות להרחקה זולים ומתאימים לכל כיס

צרו קשר עכשיו וקבלו יעוץ והצעת מחיר מהירה

ניתן להתרשם מעבודות קודמות בלשונית " גלרייה"

ספיידר – עבודות בניין בסנפלינג

אודי  0526912636

חיפושים פופולריים: הרחקת יונים, הרחקת יונים מחיר, הרחקת יונים בהרצליה, הרחקת יונים תל אביב, הרחקת יונים טיפים, הרחקת יונים גבעתיים, הרחקת יונים ברמת גן, הרחקת יונים ברעננה, הרחקת יונים בחולון, הרחקת יונים באר שבע, הרחקת יונים אשקלון, הרחקת יונים במרכז, הרחקת יונים בשרון, הרחקת יונים בהוד השרון.