איטום מרצפות ללא הרמת מרצפות

כל אחד שעומד בפני שיפוץ הבית/הדירה שלו מחפש לעשות זאת ביעילות, במהירות ובעלויות נמוכות ככל שאפשר. לא בכל מקרה צריך להחליף את המרצפות אפשר לעשות איטום מרצפות ללא הרמת המרצפות, מה שמקצר את זמן העבודה וההשקעה הכספית זולה בהרבה. חומר האיטום זול יחסית למרצפות וכך אפשר לשנות את עיצוב החלל מבלי צורך להחליף את כל המרצפות. בעת תכנון השיפוץ צריכה להתקבל החלטה מה עושים האם מבצעים איטום מרצפות או מרימים את המרצפות הקיימות ומחליפים אותן בחדשות. כל החלטה חייבת להיות רשומה במפרט הטכני וזאת כדי שהקבלן המבצע את עבודות השיפוץ יעשה את הנדרש.

למה לא לעשות את העבודה ללא הרמת המרצפות? אצלנו בספיידר מתמחים בעבודה זו, היא תחסוך לכם זמן רב והרבה מאד כסף! התקשרו כבר עכשיו לקבל הצעת מחיר!

מה קורה בשוק?

 

בשנים האחרונות יש טרנד של הדבקת מרצפות שיש, פורצלן קרמיקה ואחרות ללא הרמת המרצפות הישנות. אבל כדי להוזיל את השיפוץ אפשר לבצע איטום מרצפות ללא הרמת המרצפות הישנות  היתרון הוא בכך שבני המשפחה, במידה ונמצאים בדירה המשופצת, יכולים להישאר בה ולקיים חיים רגילים בעוד שהחלפת מרצפות לא מאפשרת דריכה עליהן זמן מה. ההתלבטות עומדת בפני בעלי הבית. מצד אחד רוצים לחדש את כל הבית והמרצפות הן חלק מהמכלול ומצד שני לעיתים החיסכון מפטה וההחלטה היא שלא להחליף את האריחים.

למה דווקא אצלנו בחברת ספיידר?

חברת ספיידר מתמחה בעבודות שיפוץ, איטום ושיקום בטון עם כל סוגי החומרים בכל סוגי הבניינים בישראל. יש לנו ניסיון רב ובמיוחד בעבודות איטום מרצפות ללא הרמת המרצפות, שהיו המומחיות שלנו עוד לפני שהפכו לטרנד. אם אתם רוצים בעל מקצוע בעל ניסיון רב, שירות אדיב ועבודה מקצועית ובטיחותית, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נשמח לעשות עבורכם את העבודה, ולשפץ ולאטום לכם את הרצפה בלי להרוס את העיצוב היפה שלכם. זה חוסך זמן, זה חוסך כאב לב וגם הרבה מאד כסף. בשל כך, אין סיבה באמת לעשות את בצורה אחרת.

התקשרו אלינו כבר עכשיו!